Na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Klub Sportowy BUDO
Klub Sportowy BUDO
Klub Sportowy BUDO
Klub Sportowy BUDO
Klub Sportowy BUDO
Telephone: +48 607 361 911

e-mail: budo@budo.org.pl

BOKS BUDO Karate BUDO Karate BUDO

Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie 2017

W dniach 24 i 25 lutego odbyły się  VIII Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Boksie Olimpijskim. Zostały one zorganizowane przez Klub Sportowy BUDO przy wsparciu Podkarpackiego Okręgowego Związku Bokserskiego, Urzędu Miasta Krosna, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zostały rozegrane w Krośnie na Hali przy ul. Legionów.

Wsparcia finansowego udzielili sponsorzy firmy: BOGART, DUET, BIMAX, DECOR, SPECTRA COMP, patronat medialny zapewnili Bokser.org oraz TVP3 Rzeszów.
Mistrzostwa zostały rozegrane w kategoriach męskich kadet, junior i senior w rywalizacji wzięło udział 58 zawodników z 10 klubów zrzeszonych w Podkarpackim Okręgowym Związku Bokserskim: BUDO Krosno, FENIKS Stalowa Wola, GARDA Nowa Dęba, GIMNASION Boguchwała, IRYDA Mielec, LEGENDA Jarosław, MORSY Dębica, RING Sikorski Stalowa Wola, STAL Rzeszów, WISŁOK Rzeszów. Walkom mistrzowskim towarzyszyły zmagania młodzików oraz dziewcząt. Obsadę sędziowską zapewnili: delegat techniczny Jerzy Hady, sędzia główny Krzysztof Czudak, sędziowie na punkty i w ringu: Maciej Dziurgot, Julian Gotkowski, Stanisław Kokoszka, Zdzisław Lubas, Tadeusz Bujak, Kamil Micał.
Z KS BUDO walczyli: Konrad Chojnacki, Piotr Kamiński, Tomasz Krukar, Marcin Krzywda, Maciej Kwolek, Tomasz Marszałek, Jakub Niżnik, Daniel Sikorski, Katarzyna Solińska, Mikołaj Szydło, Paulina Zabawska. 

MP Boks2017 21s

MP Boks2017 22s

Mistrzostwa Podkarpacia w Boksie 2017

Zestawienie walk finałowych

KADET 57kg
Maciej Kwolek – BUDO Krosno - Paweł Czyż – GIMNASION Boguchwała

KADET 60kg
Damian Małek – FENIKS Stalowa Wola - Jakub Niżnik – BUDO Krosno

KADET 66kg
Kacper Łapa – STAL Rzeszów - Mateusz Kuś – GIMNASION Boguchwała

KADET 70kg
Patryk Nowak – RING SIKORSKI Stalowa Wola
- Eryk Głazowski – GIMNASION Boguchwała

KADET 80kg
Patryk Piotrowski – RING SIKORSKI Stalowa Wola - Jakub Surmiak - STAL Rzeszów

JUNIOR 56kg
Tomasz Krukar - BUDO Krosno
-  Tomasz Turkosz - WISŁOK Rzeszów

JUNIOR 64kg
Daniel Orgasiński – GIMNASION Boguchwała
- Dominik Stolarski - WISŁOK Rzeszów

JUNIOR 75kg
Mikołaj Szydło - BUDO Krosno
- Jakub Wilk – GIMNASION Boguchwała

JUNIOR 81kg
Piotr Kamiński - BUDO Krosno - Adam Ziomek - GIMNASION Boguchwała

SENIOR 64kg
Sebastian Murias - GIMNASION Boguchwała - Bolesław Guzek – MORSY Dębica

SENIOR 75kg
Mateusz Ziomek - WISŁOK Rzeszów
- Tomasz Marszałek - BUDO Krosno

SENIOR 81kg
Karol Zieliński - STAL Rzeszów -
 Mateusz Chmiel - STAL Rzeszów

SENIOR 91kg
Paweł Róg - IRYDA Mielec
- Daniel Czuchro - IRYDA Mielec

SENIOR +91kg
Piotr Szimanek - STAL Rzeszów
- Konrad Chojnacki - BUDO Krosno

Najlepszy kadet Mateusz Kuś - UKS GIMNASION Boguchwała, najlepszy junior Tomasz Krukar - KS BUDO Krosno, najlepszy senior Mateusz Ziomek - WISŁOK Rzeszów, najlepszy zawodnik KS BUDO Tomasz Marszałek.
W klasyfikacji drużynowej ex aequo pierwsze miejsce dla BUDO Krosno oraz GIMNASION Boguchwała, miejsce trzecie STAL Rzeszów.
Gratulujemy zawodnikom udanego startu i życzymy dalszych sukcesów.

Przekaż nam 1%

Przekaż 1% podatku dla KS BUDO

Z ostatniej chwili